Inspekce nemovitostí NEMOPAS 

  • působím jako certifikovaný inspektor nemovitostí, nabízím posouzení technického stavu nemovitosti při koupi nebo prodeji, průzkum objektu nebo bytu, návrh sanačních opatření s případným naceněnním
  • nabízím spolupráci realitním makléřům a finančním poradcům při technickém poradenství jejich klientům
  • jako certifikovaný inspektor nemovitostí působím převážně ve východních Čechách, společně s dalšími inspektory NEMOPAS pokrýváme území celé republiky            

Logo Nemopas​​​

 

Nejběžnější typy poskytovaných služeb

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI S CERTIFIKOVANÝM INSPEKTOREM 
Certifikovaný inspektor nemovitostí se účastní prohlídky nemovitosti nebo asistuje při převzetí novostavby bytu či rodinného domu a během prohlídky upozorňuje zákazníka na zjevné poruchy i na rizika poruch. Všechny informace jsou sděleny objednateli během prohlídky na objektu a nevystavuje se "Technický průkaz nemovitosti". Při převzetí novostavby uvede svá zjištění do předávacího protokolu.
byt: od 7.260,- Kč
rodinný dům: od 8.712,- Kč

INSPEKCE NEMOVITOSTI - ZÁKLAD 
Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI , který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů + souhrnná fotodokumentace a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS.
byt: od 14.520,- Kč
rodinný dům: od 17.424,- Kč

INSPEKCE NEMOVITOSTI - ZÁKLAD PLUS 
Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI , který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů + souhrnná fotodokumentace a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS. U každého identifikovaného rizika či vady je stručně uveden možný způsob sanace a je stanoven hrubý cenový odhad předpokládaných nákladů. Na titulní straně je uvedena celková řádová cena všech sanací na nemovitosti.
byt: od 18.150,- Kč
rodinný dům: od 21.054,- Kč

INSPEKCE NEMOVITOSTI - STANDARD 
Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS.  Každé případné riziko či vada je podrobně popsána na samostatném listě a je zde přiložena fotodokumentace.
byt: od 18.876,- Kč
rodinný dům: od 23.232,- Kč

INSPEKCE NEMOVITOSTI - KOMPLE
Certifikovaný inspektor nemovitosti prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu vypracuje TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI, který obsahuje grafické vyhodnocení, podrobný popis nemovitosti, závěrečné shrnutí dle jednotlivých technických oborů - výpis nejzásadnějších vad, nedostatků a případných problémů a v neposlední řadě vyhodnocený seznam všech hodnocených rizik  podle metodiky NEMOPAS.  Každé případné riziko či vada je podrobně popsána na samostatném listě a je zde přiložena fotodokumentace. U každého identifikovaného rizika či vady je dále stručně uveden možný způsob sanace a je stanoven hrubý cenový odhad předpokládaných nákladů. Na titulní straně je uvedena celková řádová cena všech sanací na nemovitosti.
byt: od 31.218,- Kč
rodinný dům: od 36.300,- Kč

Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH 21 %.

Výběr z dalších služeb:

  • Průkaz energetické náročnosti budovy včetně zaměření a zjištění parametrů objektu
  • Termografie objektu - diagnostika termovizní kamerou
  • Blower door test - detekce netěsností v obálce budovy
  • Akustika a měření hluku - měření hluku ze stacionárního zdroje (technické zařízení v objektu), měření neprůzvuičnosti mezibytových konstrukcí, měření hluku z okolí (z dopravy)

Fotogalerie z inspekcí nemovitostí

Orientační měření vlhkosti ve zdivu

Měření netěsnosti dveří a oken anemometrem

Ověření spádu dlažby sklonoměrem

Při objevení plísní měříme vlhkost zdiva

Nevyhovující spád oplechování

Šířka parkovacího stání ne vždy vyhovuje normě

Mezery v zábradlí jsou často nad povolenými hodnotami

Zkoumáme nevhodně opracované detaily

V bytovém domě šíře chodby neodpovídá normovému břemenu

Defekty v krytině a oplechování generují degradaci krovu

Sokl domu bez hydroizolace i tepelné izolace

Vany se často podepírají vším možným


Vložte poptávku na inspekci nemovitosti

Obratem Vás oslovím na uvedený kontakt pro zjištění podrobnějších informací o objektu a zodpovím vaše dotazy.
 


Kontaktní informace

Ing. Petr Kůrka - KŮRKA PROJEKT
kancelář: S. K. Neumanna 1220 (u Anenského podjezdu)
Pardubice
530 02
Česká republika

IČ: 88027040
DIČ: CZ7702112495

mail_outline kurka@kurka-projekt.cz

Osvětlení, projektování, oceňování
+420 728 884 090
kurka@kurka-projekt.cz

Inspekce nemovitostí
+420 705 006 846
petr.kurka@nemopas.cz